Hakkımızda

Ziyaret etmekte olduğunuz http://www.nurtemizlik.com adresindeki bu site, Nur Temizlik Mad., Koz. ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. tarafından işletilmektedir. Sitenin amacı, tüketicilerin daha çok günlük ihtiyaçlarını kolaylıkla temin edebilecekleri bir ortam sunmaktır.

Temizlik maddeleri, kişisel bakım ürünleri, kırtasiye ve muhtelif tüketim maddeleri gibi gündelik birçok ihtiyacınızı sitemizden karşılayabilirsiniz. Özellikle istediğiniz ürün grupları, eksik bulduğunuz alanlar ya da şikayetleriniz olursa info@nurtemizlik.com adresinden bize ulaşabilirsiniz; ihtiyaçlarınıza cevap vermek için elimizden geleni yaparız.

Gizlilik Politikası
Sizinle ilgili kayıtlarımızda bulunan bilgiler kanunla aksi belirtilmediği sürece üçüncü kişi ve kurumlarla paylaşılmaz.

Kredi kartları ile online yaptığınız alışverişlerde bilgi güvenliğiniz her zaman çalışmakta olduğumuz bankalar ya da yetkili aracı kurumlar tarafından sağlanmaktadır. Tüm kredi kartı işlemleriniz bu servisler üzerinden yapılacağı için tarafımızda bu bilgiler hiçbir zaman tutulmayacaktır.