Şartlar

YASAL DÜZENLEMELER ve ŞARTLAR

Satış işlemleri aşağıdaki belirtilen şartlar dahilinde yapılacaktır.

Sipariş ve Teslimat Şartları

  • Sitede yer alan ürün resimleri temsilidir. Üretici firmaların zaman zaman yaptıkları ambalaj ve içerik değişikleri bizi de zor durumda bırakabiliyor. Gramajlarda ve ambalajlarda yapılan değişiklikler siteye anında yansımadığı zaman eğer size yolladığımız ürünün beklentilerinizi karşılamadığını düşünüyorsanız ürünü reddebilir, ya da iade edebilirsiniz.
  • Verdiğiniz siparişler aynı gün, ya da sonraki gün adresinize teslim edilecektir. Siparişinizin ödemesini kapıda kredi kartı ya da nakit olarak yapabilirsiniz.
  • Bize ilettiğiniz iletişim bilgileri hatalı ise yaşanacak aksaklıklar olabilir. Bu durum sizi olduğu kadar bizi de mağdur edecektir.
  • Elimizde olmayan nedenlerden dolayı teslimatta aksaklıklar yaşanırsa Nur Temizlik olarak teslimat zamanında ya da tarihinde değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu durumda, bize vermiş olduğunuz erişim bilgilerinizi kullanarak sizinle bağlantıya geçip yeni teslimat zamanını beraber kararlaştırabiliriz.
  • Verdiğiniz tüm siparişler teslimat yapılmadan önce istediğiniz an iptal edilebilir ya da üzerinde değişiklikler yapılabilir. Ancak, siparişler içerisindeki adetlerde değişiklik yaptığınız takdirde teslimat zamanında değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Eğer önceden havale ya da kredi kartı ile ödemesi yapılmış bir siparişiniz olursa, ödemeniz en geç bir hafta içerisinde iade edilecektir.
  • Satışlarımız stoklarımızla sınırlıdır. Stoklarımızdaki bir hatadan dolayı teslimatını gerçekleştiremeyeceğimiz bir sipariş olduğunda siparişi iptal etme hakkımız saklıdır. İptal edilen sipariş olduğunda eğer ödeme sipariş sırasında gerçekleşmiş ise üç iş günü içerisinde para iadeniz gerçekleşecektir.
  • Nur Temizlik Mad. Koz. ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. gerekli gördüğü takdirde siparişi verilen ürünlerin satışını üçüncü kişi ve kurumlar aracılığı ile yapabilir.

Aramak için yazmaya başla ve Enter'a bas