Teslimat ve Alışveriş

Satış işlemleri aşağıdaki belirtilen şartlar dahilinde yapılacaktır:

  • Sizin kişisel ve iletişim bilgilerinizi onayınız ya da zorunluluk olmadan üçüncü kişilerle paylaşmayız. Bu bilgileri kargo gönderirken ve kredi kartı tahsilatı için zorunlu olarak paylaşmış oluyoruz. Siparişlerde sorun yaşandığında ise bunları çözmek üzere satış ile ilgilenen arkadaşlarımız sizinle bağlantıya geçebilirler.
  • Sitede yer alan ürün resimleri temsilidir. Üretici firmaların zaman zaman yaptıkları ambalaj ve içerik değişikleri bizi de zor durumda bırakabiliyor. Gramajlarda ve ambalajlarda yapılan değişiklikler siteye anında yansımadığı zaman eğer size yolladığımız ürünün beklentilerinizi karşılamadığını düşünüyorsanız ürünü reddebilir, ya da iade edebilirsiniz.
  • Bizim tarafımızdan teslim edilecek siparişler aynı gün, ya da sonraki gün adresinize teslim edilecektir. Kargo firmaları aracılığı ile yapılacak teslimatlar o firmaların kendi düzenleri içerisinde size ulaşır. Bizim kargo firmasına teslim süremiz en çok üç iş günüdür.
  • Bize ilettiğiniz iletişim bilgileri hatalı ise yaşanacak aksaklıklar olabilir. Bu durum sizi olduğu kadar bizi de mağdur edecektir.
  • Elimizde olmayan nedenlerden dolayı teslimatta aksaklıklar yaşanırsa Nur Temizlik olarak teslimat zamanında ya da tarihinde değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu durumda, bize vermiş olduğunuz erişim bilgilerinizi kullanarak sizinle bağlantıya geçip siparişinizin durumunu beraber kararlaştırabiliriz.
  • Verdiğiniz tüm siparişler size ya da kargo firmasına teslimat yapılmadan önce istediğiniz an iptal edilebilir ya da üzerinde değişiklikler yapılabilir. Ancak, siparişler içerisindeki adetlerde değişiklik yaptığınız takdirde teslimat zamanında değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Eğer önceden havale ya da kredi kartı ile ödemesi yapılmış, vazgeçtiğiniz bir siparişiniz olursa, ödemeniz en geç bir hafta içerisinde iade edilecektir.
  • Satışlarımız stoklarımızla sınırlıdır. Stoklarımızdaki bir hatadan dolayı teslimatını gerçekleştiremeyeceğimiz bir sipariş olduğunda siparişi iptal etme hakkımız saklıdır. İptal edilen sipariş olduğunda eğer ödeme sipariş sırasında gerçekleşmiş ise en geç bir hafta içerisinde para iadeniz gerçekleşecektir.
  • Nur Temizlik Mad. Koz. ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. gerekli gördüğü takdirde siparişi verilen ürünlerin satışını üçüncü kişi ve kurumlar aracılığı ile yapabilir. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde her zaman bu konuda yetkili aracı kurumlardan faydalandığımız için tarafımızda bilgi tutulmamaktadır.

Aramak için yazmaya başla ve Enter'a bas